.

.

New
Требаше да Пчела Мед Корист Етикети со Цел да Се Налепници Мејсон Тегла Ознаки Етикета Персоналните Свадба Корист Налепници

Требаше да Пчела Мед Корист Етикети со Цел да Се Налепници Мејсон Тегла Ознаки Етикета Персоналните Свадба Корист Налепници

DEN 398.00
DEN 398.40

Стока
Достапно.

Ви благодариме. Е на сите видови на карактери или букви се достапни ? Да, тоа е. Јас може да се испрати на логото од моите сопствени? Да, ве Молиме да ни го покажува вашето лого пред да ставен на ред за понекогаш некои од вашето лого се недостапни. Сите јазични знаци се прифатливи.За големината Кога ќе избор на големина, pls разгледа дизајн писмо, ако дизајнот имаат многу писма, и ќе избор дијаметар 20mm или 28mm, писмото ќе биде изгледа многу мали.
Требаше да Пчела Мед Корист Етикети со Цел да Се Налепници Мејсон Тегла Етикета Персоналните Свадба Корист Налепници
Текстот може да се прилагоди за да одговара на вашиот настан! Името и датумот писмо може да се промени како вашиот допаѓа. Како да испратите текст за да продавачот? Таму ќе има граница за вас да го напушти текстот што треба кога ќе поставена цел. Ви благодариме.Потврди дизајн пред печатење Откако ќе го поставите цел,ние ќе ви испратиме дизајн датотека во 12hrs,за да бидете сигурни дека купувачи може да добие парцела што е можно поскоро, ве молиме проверете го ова на време, или на налепници ќе бидат испратени директно . Но не може само да напишете на англиски јазик Карактер.
Прашања во врска со Налепници & Тагови 1.Може да се печати истиот дизајн како ознаки? Yes (да).Ако ви треба ознаки, ве молиме да ги достави цел прв, но не и плати, и да контактирате со нас за измени цена, тоа само ќе чини повеќе од $1.

Детали

Подарок Торба Големина:
за стап со корист, за висат со корист
Подарок Кутија Големина:
Дијаметар 28mm, со Дијаметар од 20mm, со Дијаметар од 50mm, со Дијаметар од 35mm, со Дијаметар од 70mm
Повод:
Шема:
Дрвја,Лицето,Облека,Ѕвезда,Број,Мустаќи,Срцето,Фабрика,Chevron,Шарени,Зебра,Животинска,на Цртан филм на животните,Писмо,Љубовници,Цртан филм Автомобили
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Xinka
Материјал:
Хартија
Големина:
7cm
Свеж

Избор на клиенти