.

.

New
Езеро сино срцето organza кеси 20x30cm 500pcs накит пакување екранот кеси подароци drawstring торба торбичка накит торба за нараквици

Езеро сино срцето organza кеси 20x30cm 500pcs накит пакување екранот кеси подароци drawstring торба торбичка накит торба за нараквици

DEN 4548.00
DEN 4838.40

Стока
Достапно.

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Детали

боја:
Езеро сино срце
Подарок Торба Големина:
20x30cm
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
20*30
Свеж

Избор на клиенти