.

.

New
22 дизајни 100pcs Јасно Пластика Cookie Пакување Кеси Партија Материјали Свадба Декорација Подарок Бонбони Торба Бисквит Торба 10*10см

22 дизајни 100pcs Јасно Пластика Cookie Пакување Кеси Партија Материјали Свадба Декорација Подарок Бонбони Торба Бисквит Торба

DEN 148.00
DEN 172.32

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Нашата Продавница!
Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Не може да пратите пратката информации на секоја веб-страница.
Трошоците за 25-60 дена. Ве молиме да се разбере и да се чека пациентот !
- Материјал : OPP торта кеси(пластика) Големина : 10*10см + 3cm Количина : 100 компјутери Боја : како на сликите покажуваат ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете дизајн можете да изберете! Не бидете погрешно ^3^ Било прашање,добредојдовте да контактирате со мене ^^
Поголема количина,Поголем попуст $.$
Оставете уредна и валидна адреса ве молиме(Русите треба полно име) 0.0
Ако задоволни производот, 5 ѕвезда позитивни повратни информации ве молиме Т Т

Детали

Подарок Торба Големина:
10x10cm
Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Момче & Девојка,Цвет,Цртан филм животинска,на Писмо,на Цртан филм Автомобили
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
партија бонбони торба
Бренд Име:
PEIPINGKE
Стоковните:
cookies торба
превозот:
бесплатно преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Материјал:
Храна степен на пластични кеси торта
Големина:
10*10cm
печат должина:
3cm
Количина:
100pcs бисквит кеси
боја:
случаен
одржување:
да се чува далеку оган
Место на Потекло:
Копното, Кина
Свеж

Избор на клиенти