.

.

New
Трговија на големо 1000 Парчиња 10*10+3cm Бела Јагода Само Лепило Кеси Sachet Cadeau За Куки, Бисквит, Снек Подарок Пакување

Трговија на големо 1000 Парчиња 10*10+3cm Бела Јагода Само Лепило Кеси Sachet Cadeau За Куки, Бисквит, Снек Подарок Пакување

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Име На Производ : Бела Јагода Колачиња Пакет
Материјал : OPP
Големина : 10 x 10+3 cm
Пакет : 1000pcs/многу
Само торба. Други декорација не се вклучени, ви благодариме.

Детали

Повод:
Материјал:
Пластични
Шема:
Храна
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DONYAMY
Број На Модел На:
105
Број на Компјутери:
1000pcs
Свеж

Избор на клиенти