.

.

New
150pcs 15*45см јасно пластика vaccum храна пакување Кеси,храна вакуумско пакување кеси бонбони чанти,Пластична кеса

150pcs 15*45см јасно пластика vaccum храна пакување Кеси,храна вакуумско пакување кеси бонбони чанти,Пластична кеса

DEN 2130.24

Стока
Достапно.


Детали

Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
VB02566
Број на Компјутери:
150pcs
Свеж

Избор на клиенти