.

.

New
500pcs печат чиста боја Organza Накит за Подарок Свадба Кеси Торбичка за Божиќ,custom size/logo

500pcs печат чиста боја Organza Накит за Подарок Свадба Кеси Торбичка за Божиќ,custom size/logo

DEN 2130.24

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже
ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Organza кеси за рачно изработени, таму ќе биде 0.5 цм должина и ширина димензии од околу грешки, пакет на 100 натоварени, повремено ќе има голем број на 0-3 грешка, а не квалитет проблем, по сите, луѓето не се светци ах. Ох, не примачот, ве молиме да не купи, потсетник, не го прифати последователната евалуација на незадоволство. Ви благодариме!

Детали

Повод:
Крштевка & Крштевањето,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Платно
Бренд Име:
LANWAY СРЕЌА
Број на Компјутери:
500pcs
Шема:
Никој
Број На Модел На:
подарок торба
Големина:
7x9cm
КОЛИЧИНА:
500pcs
Стил:
чиста боја
Бои:
мешани бои,или да избере бои
торба тип:
Drawstring Кеси
Чантата е Материјал:
organza
Drawstring Материјал:
Сатенски
Поддршка:
custom size/color/печатење на лого
Пакет:
500 компјутери/пакет(само organza кеси)
Свеж

Избор на клиенти