.

.

New
100pcs Светло Розова Боја Плик со поштенска торба Курир Mailer Изразат Торба 150*200mm 250*350mm

100pcs Светло Розова Боја Плик со поштенска торба Курир Mailer Изразат Торба 150*200mm 250*350mm

DEN 499.00
DEN 683.52

Стока
Достапно.

Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона. Без тоа, Царинската ќе се врати стоката во Кина . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) превозот во Светот (Освен некои далечни земји); Купувачот е одговорен за Далечински Област Доплата, било Царински давачки или Увоз даночни ако излезе.
3) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ).
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Детали

боја:
250x350mm 100pcs, 150x200mm 100pcs
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Дипломирањето,Децата Ден,Годишнина,Назад На Училиште,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
Број На Модел На:
15cm*20+4cm
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти