.

.

New
100pcs Розови Цвеќиња Cookie Пакување Кеси Свадба Бонбони Бисквит Торба 7*7cm

100pcs Розови Цвеќиња Cookie Пакување Кеси Свадба Бонбони Бисквит Торба 7*7cm

DEN 96.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.


Не можете да ги пратите пратката информации на секоја веб-страница. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Тоа wll земе 60 дена,но понекогаш мора да почека за 75-90 дена само како на продажба дена.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Во Русија possiblity повеќе побавно во споредба со другите земји.
Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Контакт со нас преку e-mail пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Но, тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена, ве молиме почекајте трпеливо!
Пластични Cookie Пакување Торба Свадба Cookie Бонбони Чанти За Бисквит Печење Пакет
Материјал : Пластика
Големина : 17cm*7cm+3cm (2. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Повратни информации : 1. Испорака : 1. Ние препорачуваме да изберете ЕМС. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.

Детали

Подарок Торба Големина:
7X7cm
Шема:
Срцето,Растенијата
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
Свадба подарок торба
Бренд Име:
PEIPINGKE
Стоковните:
свадба бонбони торба
Материјал:
Пластични
Големина:
7*7cm
превозот:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Количина:
100pcs бисквит кеси
Состојба:
Бренд Нови
Свеж

Избор на клиенти