.

.

New
50pcs/многу Симпатична Зајакот Уво Кеси Cookie Пластични Кеси&Бонбони Подарок Кеси За Бисквити Снек Печење Пакет И Настан Партија Материјали

50pcs/многу Симпатична Зајакот Уво Кеси Cookie Пластични Кеси&Бонбони Подарок Кеси За Бисквити Снек Печење Пакет И Настан Партија

DEN 147.00
DEN 170.88

Стока
Достапно.

Ако сакате да се измеша нарачки, pls контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст. Pls не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay,Carta Si,4 B Поддршка Aliexpress Зачувам услуга. Цел на повеќе од $150 од ЕМС или DHL бесплатен превозот. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Предмети се испраќаат само по уплата. Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.

Детали

Шема:
Цртан филм животно,Солидна Боја
Број На Модел На:
K289-50
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Годишнина,Нова Година,за Роденден
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Tissy
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
Yes
НЕМА.:
Кен-020
Повод:
Катира/Роденден/Божиќ Партија Декорации
Материјал:
Пластични
Состојба:
100% висок квалитет
Количина:
50pcs
Име:
подарок перница
категорија:
Празнична & Настан & Партија Материјали
Свеж

Избор на клиенти