.

.

New
8*15.5*5cm 20pcs Квалитет пакување Kraft хартија Застане торба Храна Плоштадот прозорец кутија Торби на ореви/Чај/Торта/Колачиња/Кафе кеси

8*15.5*5cm 20pcs Квалитет пакување Kraft хартија Застане торба Храна Плоштадот прозорец кутија Торби на ореви/Чај/Торта/Колачиња/Кафе

DEN 204.00
DEN 268.80

Стока
Достапно.

Други : , ,,,
Димензии : 8cm(ширина)*15.5 см(должина)*5cm(дното)

Детали

Повод:
Број на Компјутери:
20pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
8x15.5х5
Материјал:
Kraft
Свеж

Избор на клиенти