.

.

New
10*15.5*6cm 100pcs Квалитет пакување Kraft хартија Застане торба Храна прозорец кутија Торби на ореви/Чај/Торта/Колачиња/Кафе кеси

10*15.5*6cm 100pcs Квалитет пакување Kraft хартија Застане торба Храна прозорец кутија Торби на ореви/Чај/Торта/Колачиња/Кафе

DEN 789.00
DEN 998.40

Стока
Достапно.

Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.1-0.5 cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.
Големина : 10cm(ширина)*15.5 см(должина)*6cm(дното)

Детали

Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
10X15.5X6
Материјал:
Kraft
Свеж

Избор на клиенти