.

.

New
100pcs Луксузни Бела Долга Шуплива Macaron Кутија Cupcake Сад Чоколади Пакување Кутија Печење Пакет cookie кутија wa3533

100pcs Луксузни Бела Долга Шуплива Macaron Кутија Cupcake Сад Чоколади Пакување Кутија Печење Пакет cookie кутија wa3533

DEN 4080.00

Стока
Достапно.


Големина : беа 25,5×5.5×3.7 CM

Детали

Број на Компјутери:
100pcs
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
wa3533
Повод:
Свадба & Ангажирање,Денот на Вљубените
Материјал:
Картон
Свеж

Избор на клиенти