.

.

New
2 парчиња/многу 27*30cm Висок Квалитет на Големо Сатен Свила Чипка Drawstring Торбичка Пакување Подарок Торба долна облека на Жените Патна Торба

2 парчиња/многу 27*30cm Висок Квалитет на Големо Сатен Свила Чипка Drawstring Торбичка Пакување Подарок Торба долна облека на

DEN 208.80

Стока
Достапно.


Тежина
30g/парче
Moq
2pieces/многу
Забелешка
Сите кеси се рака за шиење, можеби ќе треба 0.
Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
ПС : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Избор на боја
Ако треба да го одредите боја, pls да ни кажете со trademanager или е-пошта, ако не контактирате со нас, бојата ќе од страна на случаен избор.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.
3 : Ние сме професионални тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи
и задоволителна услуга.
2 : Ние обезбеди кориснички услуги. Ако имате некои посебни ставки, можете да ги споделите со нас да се прилагодите.

Детали

Подарок Торба Големина:
27x30cm
Повод:
Број На Модел На:
KSSB-210
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Бренд Име:
DINYAO
Материјал:
Сатенски со чипка
Свеж

Избор на клиенти