.

.

New
13.5*5*7cm Сина Kafte Хартија Торта Кутии Со Прозорецот Бисквит cookie свадба Бонбони Подарок Кутија Бесплатен превозот 100pcs/многу

13.5*5*7cm Сина Kafte Хартија Торта Кутии Со Прозорецот Бисквит cookie свадба Бонбони Подарок Кутија Бесплатен превозот 100pcs/многу

DEN 2688.00

Стока
Достапно.


Материјал : Висок квалитет 350g kraft хартија
Големина : за 13.5*5*7cm
Боја : види на сликата
Идеална за пакување на домашни производи и накит,Мал подарок, итн
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат
Answer : ___________________________ Note :

Детали

Повод:
роденден
Број На Модел На:
13.5*5*7cm
Материјал:
Картон
Свеж

Избор на клиенти