.

.

New
Топла Продажба 100pcs/многу 7x9cm Розова Organza Кеси Мали Божиќ Свадба Накит Пакување Торба Drawstring Organza Подарок Торба Пошта

Топла Продажба 100pcs/многу 7x9cm Розова Organza Кеси Мали Божиќ Свадба Накит Пакување Торба Drawstring Organza Подарок Торба

DEN 223.00
DEN 278.40

Стока
Достапно.


Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја. Ви благодариме! : )
Hotsale 100pcs/многу 7x9cm Розова Organza Подарок Перница Drawable Мали Божиќ Свадба Партија Кеси Organza Торба Накит за Подарок Торбичка. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .0393 инчен 1 инч=25. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.

Детали

Број на Компјутери:
100pcs
Повод:
Денот на мајката,Роденден,за Нова Година,Свадба,Божиќ
Број На Модел На:
Organza Подарок Торбичка 087
is_customized:
Yes
Шема:
Пеперутка
Бренд Име:
KoMee
Материјал:
organza
Bolsas де Organza Големина:
7x9cm (2.75x3.54)
боја:
Пинк
Материјал:
organza
Користат за :
Свадба Божиќ Накит Бутик Шарм Errings Бонбони Подарок Пакување
торба стил:
Мали Накит Торба Шарм Торба Подарок Торба Монета Торба За Пакување Кеси
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Запечатување & Рачка:
Drawstring
Is_customized:
Can Custom Logo (bolsas de regalo)
Свеж

Избор на клиенти