.

.

New
8*15.5*5cm 50pcs Квалитет пакување Kraft хартија Застане торба Храна Плоштадот прозорец кутија Торби на ореви/Чај/Торта/Колачиња/Кафе кеси

8*15.5*5cm 50pcs Квалитет пакување Kraft хартија Застане торба Храна Плоштадот прозорец кутија Торби на ореви/Чај/Торта/Колачиња/Кафе

DEN 374.00
DEN 566.40

Стока
Достапно.

Други : , ,,,
Димензии : 8cm(ширина)*15.5 см(должина)*5cm(дното)

Детали

Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
8x15.5х5
Свеж

Избор на клиенти