.

.

New
200pcs Јасно Resealable BOPP/ПВЦ/Cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен подарок Пластични кеси пакување кеси Само Лепило Печат

200pcs Јасно Resealable BOPP/ПВЦ/Cellophane Кеси 14x18cm (15+3) Транспарентен подарок Пластични кеси пакување кеси Само Лепило

DEN 588.00
DEN 667.68

Стока
Достапно.

Подолу OPP само adhasive кеса димензии со хиперврска на страницата може да се купи, ве Молиме Кликнете на големина сакате да ги купите, ви благодариме
Поли Кеси 14*18 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кеси
пакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (200 Парчиња)
Unsealed димензии : Ширина 14cm x Должина 18cm
Запечатени големина (Тело Ширина*Должина) : 14*15cm
Силна Јасно Полиетилен
*работи во чантата само за референца.

Детали

Подарок Торба Големина:
Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
W
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Шема:
Dot,Цврст Color,Zebra,Angel,Plant,Star,Heart,Butterfly,Flower,Striped,Food,Clothing,Lattice,Architecture,Letter,Number,Crown,Невестата & Младоженецот,Лицето,Цртан филм Личност,Животно,Момче & Девојка,Цртан филм Автомобил,Цртан филм животно,Ниту,Chevron,Мустаќи
Повод:
Број на Компјутери:
200pcs
Материјали:
Употреба:
Широко се користи iclothing, накит, играчки, филм, леб, пуканки, ореви
Површината Ракување:
Flexo Печатење
Димензии:
ширина*висина
Големината На Телото:
користи област
Свеж

Избор на клиенти