.

.

New
50pcs/многу Мал Нов Стил Креативни Збор Мапата Бонбони Кутија Со Слободно Јаже Посебни Партија Корист Подарок Бонбони Кутија

50pcs/многу Мал Нов Стил Креативни Збор Мапата Бонбони Кутија Со Слободно Јаже Посебни Партија Корист Подарок Бонбони Кутија

DEN 694.08

Стока
Достапно.


50pcs/многу Нов Стил Креативни Збор Мапата Бонбони Кутија Со Слободно Јаже Посебни Партија Подарок Бонбони Кутија
Големина
7.6*5*3cm
Capcity
6-8pcs Alips
Пакет
50pcs бонбони хартија кутија+јаже
Забелешка
Ве молиме да мерење пред да нарачате,не мислам дека за големината со себе.
Тоа можеби има малку боја грешка како компјутерот резолуција,ве молиме да се разбере.

Детали

боја:
Повеќе
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
Број На Модел На:
C-0125604
Шема:
Број,Писмо
Бренд Име:
QINGWANG
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Свеж

Избор на клиенти