.

.

New
16*22+4cm 1000pcs Застане Јасно Прозорец Браун kraft хартиени кеси со Патент заклучување за Храна/Чај/Орев/Кафе Resealable Пакување Торба

16*22+4cm 1000pcs Застане Јасно Прозорец Браун kraft хартиени кеси со Патент заклучување за Храна/Чај/Орев/Кафе Resealable Пакување

DEN 4095.00
DEN 5184.00

Стока
Достапно.

Други : , ,,,

Детали

Подарок Торба Големина:
16x22cm
Повод:
Број на Компјутери:
1000pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
16X22+4
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
Kraft
Свеж

Избор на клиенти