.

.

New
6*6*4.5 cm Љубов Срцето Корист Свадба Бонбони Кутии Партија Бебе Туш Подарок Кутии Свадба Сувенири 200pieceмногу Бесплатен превозот

6*6*4.5 cm Љубов Срцето Корист Свадба Бонбони Кутии Партија Бебе Туш Подарок Кутии Свадба Сувенири 200pieceмногу Бесплатен превозот

DEN 1872.00

Стока
Достапно.


Материјал : Висок квалитет 260g kraft хартија
Големина на : 6*6*4.5 cm
Answer : ___________________________ Note :

Детали

боја:
Црвена, Бела, Жолта, Виолетова, Розова
Шема:
Срцето
Број На Модел На:
6*6*4.5 cm
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Картон
Свеж

Избор на клиенти