.

.

New
Светло Портокалова 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци Пакување Торба

Светло Портокалова 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци

DEN 1713.00
DEN 1992.00

Стока
Достапно.

Тоа не е Толку Голем како што сликата. Општо земено, нашите мин цел количество е 500pcs . ПОВРАТНИ информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. ) Употреба : Подарок, Сапун, Бонбони, Чоколада, Пакување, Складирање,итн. Ви благодариме!
Ако никакви проблеми тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас! Ви благодарам многу! ПРЕВОЗОТ 1.08 инчен (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред. Овие високо квалитетни корист bogs се совршени за било прилики. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Нешто што треба да знаете пред вашата цел за
печатење :
1. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Пополни секој со бонбони,накит пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. Ви благодариме!
Светло Портокалова 13x18cm Јута Drawstring Свадба Подарок Торба 50 PCS Drawstring Торбичка За Козметика Накит Празнична Подароци Пакување Торба.

Детали

Шема:
Полна Боја
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Број На Модел На:
Z228
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Ткаенини
Големина:
13 x 18cm / 5.11 x 7.08 inch
боја:
светло портокалова
Количина:
50pcs/многу
торба стил:
Drawstring Gunny Кеси , Јута Drawstring Торбичка , Drawstring Јута Кеси
tyle:
Јута Вреќа Природни Јута Торбичка Подарок Кеси , Јута Кеси 50PCS
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени , Јута Кеси За Пакување
ОДГОВАРА ЗА:
Јута Кеси Свадба , Јута Кеси Drawstring ,
Моден:
Рачно Изработени Од Јута Кеси , Јута Кеси За Пакување
Повод:
Јута Кеси Многу , Јута Кеси За Кафе ,
Обичај:
Прифати Логото Печатење Големини Изменуваат , Јута Торби, Печатени
Свеж

Избор на клиенти