.

.

New
Imixlot 100 Компјутери/Пакет Божиќ Дедо Мечка Колачиња Само Пластични Колачиња, Бонбони Чанти Подароци Партија Декорација Дома Материјали

Imixlot 100 Компјутери/Пакет Божиќ Дедо Мечка Колачиња Само Пластични Колачиња, Бонбони Чанти Подароци Партија Декорација Дома

DEN 214.00
DEN 264.48

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница Ставка Опис 100% Сосема нов и висок квалитет. Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?
Yes (да). Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати. Ако цел повеќе од еден, pls контактирајте со нас пред исплата, а потоа ние ќе ви даде попуст, и прилагодување на цената за вашите нарачки.
Превозот
1.
Слика шоу
Плаќање 1.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. Сите слики се вистински ? Yes (да).
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $200 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат. Ние прифаќаме сите методи за плаќање погоре.20%
6%
Целосна Наплата
Канада
Пристигнуваат го оценувате
0%
0. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние брод на светот.Купувачи се плати за враќање поштарина. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60.

Детали

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
цртан слика
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
XL
Број на Компјутери:
100pcs
Тип:
Настан & Партија Материјали
Тип На Објект:
Божиќ Декорација Материјали
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
боја:
6 бои
Употреба:
Бонбони Чанти
Клучни зборови:
Cookies За Пакување Торба
Големина:
10*15cm
жешка:
подарок торба
Тренд:
подарок торбичка
Копчиња:
Партија Подароци Накит Торба
Свеж

Избор на клиенти