.

.

New
бонбони chevron хартиена кеса Chevron точка мрачно Третираат Занает Хартија Пуканки Кеси Храна Безбедно Партија Корист Хартиени кеси Најдобри Партија Подарок Торба

бонбони chevron хартиена кеса Chevron точка мрачно Третираат Занает Хартија Пуканки Кеси Храна Безбедно Партија Корист Хартиени

DEN 1823.52

Стока
Достапно.

ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Кеси се печатени хартиени кеси кои се храна безбедно и целосно biodegradable. Материјал : Хартија Kraft Торба
2. Био-degradeable, храна безбедно мастило, рециклираат
3.Висок квалитет на вашата апликација~~~
1. Пакет : јасно OPP вреќа (25pcs по торба)
5 инчен x 7 инчен /13x18cm (ширина x висина )
Овие малку корист 'Bitty Bags' имаат симпатична chevron мрачно точка модели во избрани бои. Големина : 5 инчен=12.
Пакување : 25pcs/color/пакет, Дизајн : Chevron & Polka Dot & Печатени Шари
Можете да се Меша и Натпревар било која боја сакате. повеќе шарени дизајни за вашиот избор!
Производи квалитет до CE,Европски Стандард,пренесува ФДУ.5 см ( ширина), 7 инчен = 17.
18packets можете да изберете
Ако не ја напуштат секоја порака , ние ќе брод нив и надвор како пакет вклучувајќи, или ние ќе брод произволна боја од заѕвони.
Почитувани Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница~
Висок квалитет на Chevron & Polka Dot & Лента Печатени на Хартија се Третираат Торби за храна,бонбони и сл. Тие се совршен торба за подароци или услуги, utensil кеси, или да ги користите за подарок завиткување подарок картички, бизнис картички, или фотографии.
ве молиме изберете N×25pcs на секоја боја,N е Број што се означени.5 cm (висина)
4.Ви благодарам многу : )
Ние сме професионални за промет на големо тргување во Кина,Ако имате било барање,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас : )
повеќе квантитет со подобра цена,Слободни Fedex ако повеќе од 5 места.

Детали

Повод:
Партија
Шема:
Dot,Цвет,Chevron,Шарени
Број На Модел На:
кс-254
is_customized:
Yes
Бренд Име:
casame
Материјал:
Картон
Број на Компјутери:
450
Ролери Нијанси:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Свеж

Избор на клиенти