.

.

New
Нови луѓе е вистински кожен појас мажите cowskin појас формална тужба панталони ремен двоен метал тока рака подарок за мажите појаси

Нови луѓе е вистински кожен појас мажите cowskin појас формална тужба панталони ремен двоен метал тока рака подарок за мажите

DEN 435.00
DEN 737.76

Стока
Достапно.

Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
ПРЕВОЗОТ
1.
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
Боја : двострано употреба .
Појас ширина : 3.
2017 Мажите Појас вистински кожен Појас мажите вистински cowhide кожен појас
бизнис формално метал тока ремени подарок за Мажите роденден подароци
Појас Вкупна Должина : 90 cm / 95cm /100 cm/ 105cm /110cm / 115cm/ 120cm / 125cm. Повратни информации
. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Црна / Црвена кафеава боја. Испрати личност до личност .
Стил : Бизнис На Повик.
Сите предмети може да се направи . На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Материјал : Cowhide. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Пад на превозот наредби . висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Напишете ниска декларираната вредност од $ 3 ДОЛАРИ на пакетот .
Uaually сите ние испрати пакет како "Подарок" .

Детали

Појас Должина:
90cm, 95cm, 100cm, 105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Тока Должина:
6cm
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.3 cm
Стил:
Повик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Cowskin кожен појас
Бренд Име:
SexeMara
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
4cm
Свеж

Избор на клиенти