.

.

New
година жените е сосема нов ретро секојдневен диви Г-ѓа вистински Кожен Појас Тока чиста кожа за на појас Жените фармерки ремени бесплатен превозот

година жените е сосема нов ретро секојдневен диви Г-ѓа вистински Кожен Појас Тока чиста кожа за на појас Жените фармерки

DEN 483.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


2016 година жените е сосема нов ретро секојдневен диви Г-ѓа вистински Кожен Појас Тока 100% чиста кожа за на појас Жените фармерки ремени бесплатен превозот
Материјал : Cowskin вистинска кожа вистинска кожа
Тока големина : 3.5 см * 4.0 cm
Појас ширина : 2.9 cm
Тока боја : Златна
Појас боја : Црна/кафеава/сино/светло сина/red/кафе
Стил : Мода,формално,новина,секојдневен,бизнис
Појас lenght : XXS(100cm) XS(105cm) S(110cm) M(115cm)
Ве молиме изберете вистинската големина На појас може да биде изменета според половината .
Тежина : 220g
Пакет : Картон кутија и подароци кутија за пакување за да се избегне оштетување
Превозот : e-Пакет или Кина, воздухот пост

Детали

Појас Должина:
95cm, 100cm, 105cm, 110cm, 115cm
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SV516039
Појаси Материјал:
Cowskin
Тока Ширина:
3.5 см
Појас Ширина:
2.9 cm
Тока Должина:
3.5 см
Бренд Име:
САН VITALE
Свеж

Избор на клиенти