.

.

New
Нови Мажи & Жени со Висок Квалитет 3D Пет Зраци Ѕвезда Воена Појас Стариот CCCP Војска Појас Патриотски Пензионирани Војници Платно Фармерки Појас

Нови Мажи & Жени со Висок Квалитет 3D Пет Зраци Ѕвезда Воена Појас Стариот CCCP Војска Појас Патриотски Пензионирани Војници

DEN 345.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Нови Мажи & Жени со Висок Квалитет 3 D Пет Зраци Ѕвезда Воена Појас Стариот CCCP Војска Појас Патриотски Пензионирани Војници Платно Фармерки Појас
Спомени на една ера, најдобриот подарок за пензија ветерани
Деталите Покажува
Боја Покажува
Вистински Фотографии Во Животот

Детали

Појас Должина:
110cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Тока Ширина:
4.5 cm
Број На Модел На:
1586
Тока Должина:
7.5 cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Појаси Материјал:
Метал,Платно
Бренд Име:
URGENTMAN
Стил:
Најновите дизајн CCCP Појас
Големина:
110cm 130cm
Должина На Вредноста:
Може да прилагодување
Дизајн Концепт:
Спомени на младоста
квалитет:
Многу Висок Квалитет
Погоден за:
Patriots И Ветерани
Објектот:
Појаси & cummerbunds
Свеж

Избор на клиенти