.

.

New
VOHIO 2017 Ремени кожа мода Автоматско бизнис појас boucle де ceinture мажите црн појас тело 3.5 широк јаже Појас додатоци

VOHIO 2017 Ремени кожа мода Автоматско бизнис појас boucle де ceinture мажите црн појас тело 3.5 широк јаже Појас додатоци

DEN 253.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


Детали

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Појас Ширина:
3.5 см
Појаси Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
LT802
Бренд Име:
VOHIO
Појас Должина:
105-125cm
Појаси Големина:
S, M, L, XL, 2XL
Cortical карактеристики:
Вистинска Кожа
Должина (cm):
110cm 120cm 130cm 140cm
Стил:
формален бизнис
Пакување:
Меурчиња додадете OPP да се забрза торба
Производот Категорија:
појас тело
cintos:
дизајнер појас
Материјал:
имитација на кожа
Одговара начин:
автоматско тока
Свеж

Избор на клиенти