.

.

New
Моден Мажите Луксузен Бренд Појас Бизнис Ремени Автоматско Тока Вистински Кожен Појас Мажите Додатоци Неврзан Појас Појас 15 Стил

Моден Мажите Луксузен Бренд Појас Бизнис Ремени Автоматско Тока Вистински Кожен Појас Мажите Додатоци Неврзан Појас Појас 15

DEN 453.00
DEN 823.68

Стока
Достапно.


Моден Автоматско појас
материјал : вистинска кожа(крава сплит кожа)
големина : 110-130cm*3.5 см
боја : црна/кафе/црвена/бела
пол : унисекс
пакување : пп торба

Детали

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,СТП,Метал
Број На Модел На:
FG60
Појас Ширина:
3.5 см
Бренд Име:
КАН ДИ NUO YA KE
Тока Должина:
7cm
Тока Ширина:
4cm
објектот стил:
автоматски
Појас Должина:
110-130cm
Материјал:
кожа(крава сплит)
Свеж

Избор на клиенти