.

.

New
Врвен Квалитет на СТП Кожен Појас За Момчиња Тинејџери Црна Широк стп Половината Ремени Тинејџерите Студентите Црно Момче Тинејџерите Појас

Врвен Квалитет на СТП Кожен Појас За Момчиња Тинејџери Црна Широк стп Половината Ремени Тинејџерите Студентите Црно Момче Тинејџерите

DEN 276.00
DEN 367.68

Стока
Достапно.


Почитувани купувачот Добредојдовте на нашата продавница Ние сме една фабрика да се специјализираат во производство на различни висок квалитет ремени ,имаме свои фабрика,прифати трговија на големо и мало,dropshipping,OEM услуга итн. Дали ти се врати за да побарате рефундирање или размена,ве молиме контактирајте со нас пред да се направи на пратката. Ако ви се допаѓа нашите производи,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Registed Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail , Epacket ,DHL ,EMS,итн од страна на вашето барање.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по сте го добиле на производот дали сакате да го вратат ,замена или враќање на производи.Врвен Квалитет на СТП Кожен Појас За Момчиња Тинејџери Црна Широк стп Половината Ремени Тинејџерите Студентите Класичен Дизајн
Појас size70cm 75см 80см 85cm е Целата рака должина
Moneybookers Qiwi паричник ,Кредитна Картичка,Western Union и Alipay се прифатени преку secure уплатата зачувам на aliexpress. Ако не ви се допаѓа нашите производи или производи со квалитет на производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации. Го поздравуваме вашиот inquries и наредби !
. Ако имате било какви прашања во врска направи плаќање преку ставање ред,ве молиме оставете порака на aliexpress или trademanager,ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
Вашето мислење е многу важен за нас и многу корисни за други купувачи како вас.

Детали

Појас Должина:
70cm, 75см, 80см, 85cm
Тип На Објект:
Појаси
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
bpstar
Број На Модел На:
1PM1
Појас Ширина:
2.8 cm
Одделот За Името:
Деца
Појаси Материјал:
PU
Пол:
Девојки
Тока Должина:
4cm
Тока Ширина:
4cm
Моден:
Фармерки кожа деца ремени неврзан
Појаси Материјал:
PU
Одговара:
Деца
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти