.

.

New
Yienws 125cm Платно Западен Рака Појаси За Момче Kemer Обичен Cinto Menino Еластична Водат Половината Појас Деца YB071

Yienws 125cm Платно Западен Рака Појаси За Момче Kemer Обичен Cinto Menino Еластична Водат Половината Појас Деца YB071

DEN 359.52

Стока
Достапно.


Детали

Појас Должина:
прилагодлив
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Должина:
5.5 cm
Бренд Име:
Yienws
Појас Ширина:
5.5 cm
Број На Модел На:
Ceinture Enfant
Пол:
Момчиња
Одделот За Името:
Деца
Појаси Материјал:
Платно
Тока Ширина:
5.5 cm
Стил:
Повик
боја:
Amry Зелена
појаси за:
Половината Појас За Деца
Свеж

Избор на клиенти