.

.

New
Нови Пристигнување Луксузни Мажите Појаси За Мажи Автоматско Легура Тока Висок Степен на Повик Крава Кожен Појас Бизнис Должина 110-130cm

Нови Пристигнување Луксузни Мажите Појаси За Мажи Автоматско Легура Тока Висок Степен на Повик Крава Кожен Појас Бизнис Должина

DEN 628.00
DEN 1230.72

Стока
Достапно.


Нови Пристигнување Луксузни Мажите Појаси За Мажи Автоматско Легура Тока Висок Степен на Повик Крава Кожен Појас Бизнис Должина 110-130cm
Појас Материјал : Cowskin
Тока Материјал : Метал
Ширина : 3.5 см
Боја : Црна/Кафеава
Должина : S(110cm) M(115cm) L(120cm) XL(125cm) XXL(130cm)
Стил : Мода
Тип : Цврсти
Тежина : 250g
Забелешка : ве Молиме изберете вистинската големина.Појас може да биде изменета според половината.

Детали

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Појас
Појас Ширина:
3.5 см
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Должина:
7cm
Тока Ширина:
4cm
Погодни за употреба:
Појас мажите машки ремен ремен за мажи луксуз
Употреба на толпата:
бизнис
продавница:
Cowherd
Појас Материјал:
Geniune Кожен Појас
Тока Материјал:
Легура
боја:
црна/кафеава
фабриката штекер:
Yes
Година:
2018 Нова Мода
рака машки:
Мажите Кожени Ремени
Големина:
110-130cm
Свеж

Избор на клиенти