.

.

New
СКАРА@FUKA Нови Авто Автомобил 2бр Пред Хром Внатрешниот Ентериер Седиште Safty Појас Столб Уреденост Опфаќа Одговара За 1 Серија 2017 Автомобил-Стил

СКАРА@FUKA Нови Авто Автомобил 2бр Пред Хром Внатрешниот Ентериер Седиште Safty Појас Столб Уреденост Опфаќа Одговара За 1 Серија

DEN 902.00
DEN 949.44

Стока
Достапно.

Ве молиме да ја исчистите површината пред инсталацијата. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : ABS Пластика
Боја : Како на сликата шоу
Одговара За BMW 1 Series 2017
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Сите трошоците за превозот се неповратни.

Детали

Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Материјал Тип:
ABS Пластика
Специјални Функции:
Седиштето safty појас Маска
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
Одговара За BMW 1Series 2017
ОДГОВАРА ЗА:
BMW Серија 1 2017
количина:
2 парчиња
Инсталирајте место:
пред Седиштето Safty Појас
Име:
Седиштето Safty Појас Опфаќа
боја:
сребро хром
Свеж

Избор на клиенти