.

.

New
CXSM CXSJ CXSW серија CXSWM10-20 10мм понесе 20mm удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW10-20

CXSM CXSJ CXSW серија CXSWM10-20 10мм понесе 20mm удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW10-20

DEN 1557.12

Стока
Достапно.

CXSM CXSJ CXSW серија CXSWM10-20 10мм понесе 20mm удар двојно род цилиндар слајд лого двојно род пневматски цилиндри CXSW10-20
Pls Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-1.Сликата Е за вашиот Код.Ако ви треба помош,pls контактирајте со нас.
-2.Стоката треба 2-3 работни денови за да се произведе ако производот надвор акции.Ако се јави итна потреба од производот,pls контактирајте со нас.
-3.На следење на број ажурирање е се одложи затоа што треба 1-2 дена за трансфер во Кина (DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ, Итн.)
-4.Ако имате било какви прашања со производот откако ќе го примените стоки,pls дозволете ни да знаеме.
По-услугата ќе услугата ќе додека сте задоволни.
Dual Род Воздух Цилиндар :

Детали

Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CXSWM10-20
is_customized:
YES
Број На Модел На:
CXSWM10-20
Течност:
Воздух
Оперативен Притисок:
0.1 MPa~0.7 MPa
Амбиент и течност температура:
-0~60 (без замрзнување)
Перница:
Гумена брана на двата краја
Клипот брзина:
50 за да 500mm/s
Создаден Големина:
10мм
мозочен удар големина :
20mm
Свеж

Избор на клиенти