.

.

New
6M 29.5 Ft 8мм х 5mm Флексибилни СТП Одвратна Цевка Цевка за Компресор за Воздух Алатка

6M 29.5 Ft 8мм х 5mm Флексибилни СТП Одвратна Цевка Цевка за Компресор за Воздух Алатка

DEN 501.12

Стока
Достапно.


метар Име на Производ Пневматски Спирала Црево
Материјал Полиуретан, Метал
Должина 6 M
Работен Притисок 6 Kg/cm2
Цевка со Дијаметар од 8 x 5mm / 0.3" x 0.2" (Надвор од Кол* Внатрешна Кол)
Адаптер со Дијаметар од 13mm/0.5"
Штекер Дијаметар 8mm/0.3"
Боја На Портокалово Црвена
Пакет Содржина 1 x Пневматски Спирала Црево Опис : Флексибилен, брзи конектори, извиткани полиуретан црево.
Користи широко за воздух алатки, воздушниот компресор и воздухот поврзани опрема.

Детали

Тип:
цевка
Број На Модел На:
цевка
Свеж

Избор на клиенти