.

.

New
создаден X 20mm 1100mm удар CY1B Magnetically Заедно Rodless Цилиндар

создаден X 20mm 1100mm удар CY1B Magnetically Заедно Rodless Цилиндар

DEN 8154.72

Стока
Достапно.


CY1 B Magnetically Заедно Rodless Пневматски Цилиндри

Детали

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
CY1B20-1100
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар големина :
1100mm
Тип:
CY1B Серија Цилиндар
Свеж

Избор на клиенти