.

.

New
Гориво на Моторот за да Престане Електромагнетниот ДЕЛОВИ 332-j5060 Електромагнетниот мотор запре JS130 JS160 JS180 JS240 JS260

Гориво на Моторот за да Престане Електромагнетниот ДЕЛОВИ 332-j5060 Електромагнетниот мотор запре JS130 JS160 JS180 JS240 JS260

DEN 2304.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Број 1756 ES-24 E3 ULB1 S5, 11033561
ЗА : Excava За нас Ние сме ОЕМ производството во Кина.Фабрика директни продажбата на Гориво на Моторот за да Престане Електромагнетниот ДЕЛОВИ 332-j5060 Електромагнетниот мотор запре JS130 JS160 JS180 JS240 JS260 ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел
Напон : 24 V
24 V
Дел Број 332/J5060, SA-4735-24, Бр.
Контактирајте со НАС
1. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.

Детали

Тип:
Вентили
Свеж

Избор на клиенти