.

.

New
создаден 63mm X30mm удар СДА серија двојно дејство тенка компактен Цилиндар,воздух цилиндар,пневматски цилиндри

создаден 63mm X30mm удар СДА серија двојно дејство тенка компактен Цилиндар,воздух цилиндар,пневматски цилиндри

DEN 4218.72

Стока
Достапно.


СДА серија двојно дејство тенка компактен Цилиндар

Детали

Број На Модел На:
СДА 63X30
Тип:
Цилиндар
Свеж

Избор на клиенти