.

.

New
цевка големина 12mm-1/2 PT тема пневматски гас месинг цевка barb фитинг

цевка големина 12mm-1/2 PT тема пневматски гас месинг цевка barb фитинг

DEN 3167.52

Стока
Достапно.


Долниот Помеѓу Калапи Најлон Клип Fastener За Бенц E300 E260 006-988-30-78

Детали

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
006-988-30-78
Свеж

Избор на клиенти