.

.

New
1/2 Женски BSPT Тема Воздушниот Компресор Црево Брз Спојка Штекер Фитинг

1/2 Женски BSPT Тема Воздушниот Компресор Црево Брз Спојка Штекер Фитинг

DEN 177.12

Стока
Достапно.


1/2" Женски BSPT Тема Воздушниот Компресор Црево Брз Спојка Штекер Фитинг
Материјал : Цинк Легура Големина : 1/2" Женски BSPT

За Превозот :
1. Ракување со Времето : Ние ќе брод пакети еднаш приемот на вашата исплата
2. Ние нормално бродот на пакети од Кина Пост , E-Пакет, Aliexpress Стандард Превозот без посебни барања од купувачите.
За Политика На Враќање
1. За неисправни делови што ги примате, ние мора да се земе reponsibility, ние може да се вратат или да ја испратите на друг пакет
2. За враќање делови , купувачот треба да се плати за товарни
Пријателски Совети :
За некои објекти кои се под 5 $ во мојата продавница , ние нормално бродот со Економијата Превозот метод , ако треба да ги добиваат побрзо и треба да се следи по целиот пат , ве молиме изберете регистрирани воздух mail .

Детали

Број На Модел На:
PF
Тип:
Приклучоци
Свеж

Избор на клиенти