.

.

New
СКМ лебди зглобовите JA63-18-150 применливи цилиндар тема големина

СКМ лебди зглобовите JA63-18-150 применливи цилиндар тема големина

DEN 1308.00

Стока
Достапно.


Бесплатни пие СКМ лебди зглобовите JA63-18-150 применливи цилиндар тема големина
Објектот спецификите
is_customized : Да
Тип : Фитинг
Modle : JA63-18-150
Боја : црна
Единица : mm
Конекција : Прирабница
облик : намалување на
техника : кастинг
Глава код : Круг
Опис На Производот
Стандардниот тип лебди заеднички
Држачи : основна, прирабница, нога
Материјал : Бакар + нерѓосувачки челик

Детали

Бренд Име:
MIDCOOL
Број На Модел На:
JA63-18-150
Тип:
Приклучоци
Тип:
Приклучоци
боја:
Црна
врска:
прирабница
Свеж

Избор на клиенти