.

.

New
Висок Квалитет На Пневматски Riveters Воздух Хидраулични Заковки Алатка

Висок Квалитет На Пневматски Riveters Воздух Хидраулични Заковки Алатка

DEN 2960.00
DEN 3115.20

Стока
Достапно.Спецификации :
Модел : 201
Капацитет : 3/32" , 1/8" , 5/32" , 3/16"
Мозочен удар Должина : 18mm
Просечната Воздух Потрошувачка : 4.2 cfm
Воздушниот Притисок : 6.3-8kg/cm2
Нето тежина : 1.4 kg

Детали

Број На Модел На:
201
Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Големина:
3/32 , 1/8 , 5/32 , 3/16
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Просечната Потрошувачка На Воздух:
4.2 CFM
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YOUSAILING
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти