.

.

New
Ниска Цена за Висок Квалитет XQD-19 Пневматски Пластични МИЛЕНИЧЕ PP Tensioning и Заварување Комбинација Пакување Здрав Алатка за 13-19MM

Ниска Цена за Висок Квалитет XQD-19 Пневматски Пластични МИЛЕНИЧЕ PP Tensioning и Заварување Комбинација Пакување Здрав Алатка

DEN 11760.00

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ Note :
Во процесот на испорака, понекогаш мора да се има некои мали проблеми кои го прават вашиот стоки задоцнето или нешто, pls биде разбирливо, но, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со неа, ако можете да го направите за мене корист за контакт со мене, и јас ќе го цениме за сè што направи за мене!!
Ако сте среќни и задоволни со нашата трансакции по сте го добиле вашиот стоки, pls не ми корист да ни остави позитивни повратни информации, може да се земе тоа како награда за шопинг на Али!! ако не сте задоволни со вашата стока или на нашата услуга, можеме да го дознаам заедно пред сакате да остави негативни повратни информации? однапред ви благодариме ако можете да го направите ова!! Услуга
Ние нудиме на размена и поправка на услугата бидејќи сте го купиле, но се врати превозот на полнење и даноци не се вклучени. Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. На lapped термопластични пакување појас е поврзана со топлина произведена од страна на триење движење; оттука, тоа се нарекува "триење фузија". Превозот
1)ќе се испрати на објекти за вас во 10days еднаш се потврди на вашата исплата. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.2 mm Напон : >=3500 N Воздушен притисок : 0.
4, Ние не сме одговорни за било каква увоз.Оваа алатка е еден вид на топење пакување машина.
Пакување : Krabičkách или како по клиенти барања. Принципот е да се користи обврзувачки лента ликвидација производ или пакет, тогаш се стегне и завршува со греење стопена или употреба на материјали како што се торба токи врска машина.
Моќен пневматски пластични здрав алатки XQD-19 е погодна за употреба во комбинација со полу-автоматска рака хранење станици или во случаи каде здрав работењето на уредот е во мирување.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
TOPPACK
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
XQD-19
Големина:
37*23*21CM
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти