.

.

New
Пневматски завртка нож 12Ч индустриска моќ пневматски шрафцигер нож Гас Група

Пневматски завртка нож 12Ч индустриска моќ пневматски шрафцигер нож Гас Група

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
без граници
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Воздухот Шрафцигер
Свеж

Избор на клиенти