.

.

New
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд Покритие За Huawei Искачи P8 Телефон Кеси Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд Покритие За Huawei Искачи P8 Телефон Кеси Прилагодливи Armband заштита

DEN 121.00
DEN 173.28

Стока
Достапно.

Pls проверете со вашиот царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. ајде да ги задржи добрите деловни односи. Ние нормално означите вашиот предмет како ПОДАРОК, изјави вредност вообичаено помалку од УСД$30 за товарен лист, со цел да се намали или неважечки вашиот увоз доход. Клиентите задоволство е нашата најголема извршување и начин за нас, за успех, затоа вашите повратни информации е многу важно за нас. Се враќа за замена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од 10 дена од денот на приемот. Ако вашите купени предмети се вратени на нас поради дестинација земји " обичаи или поштенска канцеларија, ние ќе испрати но купувачи мора да го плати превозот на трошоците што ќе настанат. За првите 2 месеци, ние ќе плати еден начин превозот цена од Кина на купувачот. Фотографиите прикажуваат на нашите продавница е само за илустрација цел само. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Стока, оштетени или исчезнати компоненти нема да бидат прифатени за замена. Цените во нашата онлајн продавница не содржат било кој данок, царина или други давачки, купувачот треба да ги знаат своите увозни регулативи. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор, ви благодарам многу за вашиот kindest соработка однапред. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.

Детали

боја:
Бела, Црна, Портокалова, Темно Црвена, Црвена, Зелена, Сина, Небо Сина, Жолта, Сива, Розова, Виолетова
Број На Модел На:
За Huawei Искачи P8
Бренд Име:
LUOSHUYAN
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Компатибилен Модел На Телефон:
За Huawei Искачи P8
Функција:
Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк
Свеж

Избор на клиенти