.

.

New
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд Покритие За Huawei Искачи P8 Лајт Телефон Торба Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај

Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд Покритие За Huawei Искачи P8 Лајт Телефон Торба Прилагодливи Armband заштита

DEN 120.00
DEN 126.24

Стока
Достапно.

Ако вашиот потврда време ќе крај, уште не сте ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Ние нудиме бесплатно reparing услуга во рок од 1 година по датумот на купувањето. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена под никакви околности. Повратни информации : 1. Ние сме спремни да го реши секој проблем вклучувајќи неисправни предмети или исчезнати предмети, но ве молиме ни e-mail за наплата или замена.Белешки : 1. Ние НЕ сме одговорни за било доцнење или објект исчезнати за време на delievery inlcuding но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, сила majure итн. По 2 месеци на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот на трошоците и другите давачки кои може да генерирани.производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" И "Продавачот за Испорака Метод",кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Треба да се потврди со нас пред да плаќаат ако имате било каков сомнеж. Гаранција & Политика На Враќање : 1. Delievery време pls се однесуваат на табелата подолу : **Pls имајте на ум дека delievery време може да се разликува. Превозот во некои земји е побрзо, а некои други земји може да потрае подолго време за да се дојде поради строгите царинење. Вашето разбирање и соработка, е високо ценета. Особено во шпицот пати. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине на повратни информации до нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, откако добивме вашиот compiment и ве молиме проверете ја вашата спам поле ако не сте го доби нашиот одговор во рок од 48 часа.

Детали

боја:
Бела, Црна, Портокалова, Темно Црвена, Црвена, Зелена, Сина, Небо Сина, Жолта, Сива, Розова, Виолетова
Бренд Име:
LUOSHUYAN
Број На Модел На:
За Huawei Искачи P8 Лајт
SKU:
ssy
боја:
Сина,Виолетова,Портокалова,Розова,Црвена,Темно Црвена,Црна,Бела,Сива,Небо Сина,Жолта
Продажбата на начин:
промет на големо и промет на мало со
Компатибилен Модел На Телефон:
За Huawei Искачи P8 Лајт
Функција:
Прилагодливи Armband заштита торбичка Случај
Стил:
Мобилен Телефон Пливање Фитнес, Трчање Спорт Рака Бенд
Пакет:
OPP вреќа
статус:
во парк
Свеж

Избор на клиенти