.

.

New
Zipsoft Микрофибер Пливање крпи Жешка Јога Крпа Брзо сува Плажа крпа Забава Логото Базен крпи Кампување Спорт Отворено Мека Бања Мат

Zipsoft Микрофибер Пливање крпи Жешка Јога Крпа Брзо сува Плажа крпа Забава Логото Базен крпи Кампување Спорт Отворено Мека Бања

DEN 237.00
DEN 364.80

Стока
Достапно.

20 /парче US $ 11. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.68 /парче US $ 10.68 /парче US $ 16. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
СПЕЦИФИКАЦИЈА : Големина : S : 35cmx75cm (13.99 /парче US $ 5. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.90 /парче
Ние сме надворешна трговија обработка на фабриката.09 /парче US $ 8.5 инчи) M : 75см*135cm (29.За промет на големо, колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.88 /парче US $ 5. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
4917153438592167 најпродаван US $ 38.36 /парче US $ 9. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Направени од квалитетни микрофибер, висока-перформанси крпа апсорбира пет пати повеќе вода и суши начин побрзо од стандардните крпи.9 инчи) Материјал : Микрофибер (85% Полиестер 15% Polyamide) Карактеристики : Антимикробна, кожата-пријателски, лесен,брз-сушење, супер абсорбента Големина : s По укината Модел Шоу
Истражуваме светот без граници
Без разлика дали сте backpacking целиот свет, пешачење, пливање или добивање на вашиот фитнес на, да ги преземе Zipsoft патување крпа каде и да одите и што никогаш нема да имате премногу влажна крпа повторно.

Детали

Големина:
35cm 75cm, 75cm 135cm, 80cm 160cm, 90cm 180cm
Бренд Име:
Zipsoft
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
Микрофибер Материјал
Функција:
Брз-Сува
Свеж

Избор на клиенти