.

.

New
БРЗ Силиконска Капа за Пливање

БРЗ Силиконска Капа за Пливање

DEN 458.40

Стока
Достапно.


БРЗ Силикони Пливање Капа Сосема Нов Материјал : 100% Силикони slide (Слајд)-доказ за дизајн, комфор носат Три-димензионални моделирање, убава и tasteful Бескрајно мал отпор, предизвик на брзина
Ве молиме имајте во предвид : ако сакате да изберете боја молам дозволете ми да знам кога ќе го купите, во спротивно јас ќе одлучи боја и да се испрати до вас наскоро.
Оваа цена е само за ЕДНА чаша.

Детали

Применливи Луѓе:
Жените
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Продавница број:
YYM000012
Свеж

Избор на клиенти