.

.

New
Бесплатен Превозот Температура controled PPR Заварување Машина, пластична цевка заварување машина AC напон 220V 600W 20-32-милиметри

Бесплатен Превозот Температура controled PPR Заварување Машина, пластична цевка заварување машина AC напон 220V 600W 20-32-милиметри

DEN 1300.00
DEN 1368.00

Стока
Достапно.

можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Фреквенција : превозот Употреба : JIANHUA 20mm ,25мм,32-милиметри 260 1kg 50-60 HZ Бесплатен превозот
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн. можете да ги купите што сакате со повеќе разумна цена ;
3. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата . Ве уверуваме на нашите најдобри услуги на сите времиња! Ние се бара продолжување на вашата доверба и поддршка!
Политика На Враќање
.35 kg
Боја : Сина/црна
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 20mm, 25мм, 32-милиметри
нашата Функција :
1.
Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен не-стап пластични соголување технологија. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар.
Моќност : 600 W
Напон : 220 V/110
Фреквенција : 50-60 HZ
Употреба : pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20mm 25мм 32-милиметри
Тежина : 1.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот,повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.

Детали

Напон:
110V, 220V
боја:
Црна
моќност:
600W
Број На Модел На:
Ј-l32
Димензии:
20mm ,25мм,32-милиметри
Бренд Име:
JIANHUA
Тежина:
1KG
Фреквенција:
50/60Hz
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Заварување Област:
100%
Заварување мувла.:
20mm ,25мм,32-милиметри
Греење температура:
Тежина:
Тип:
ppr заварување машина
Фреквенција:
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
за КОНТРОЛА на температурата:
Yes
is_customized:
Yes
Напон:
220/110V
Свеж

Избор на клиенти