.

.

New
Бесплатен Превозот 7 или 11mm пластична цевка заварување делови умре главата PPR водовод поправка алатка за поправка на пневматиците, Заварување Мувла, на машина слоб?

Бесплатен Превозот 7 или 11mm пластична цевка заварување делови умре главата PPR водовод поправка алатка за поправка на пневматиците,

DEN 903.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.

3 kg
Боја : Златна Боја
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : 7 или 11mm
нашата Функција :
1.
Детали :
Употреба : PE/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 7 или 11mm
Тежина : 0.3 кг Високо квалитетни алуминиумски легури слободни ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
.
Нашата Предност :
1. нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
2 лепак стапови Боја испратени по случаен избор ! Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Matrial превозот Употреба : JIANHU 7mm и 11mm 260 0. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата . Не грижете се, можете да ги користите по patch тест на оптоварување пумпа.
Б : лепак стап боја е бела, зелена и бела, пакетот не лепак стап белешки боја, бела и зелена случаен коса!
Инструкции :
1 : Изберете добар поддршка спецификации поправка на оштетените делови на мувла според големина;
2 : првиот удар (долго) и умре (краток) печ е инсталирана во fuser греење плоча;
3 : fuser загрева до одредена температура (260-300 степени);
4 : водоводните цевки оштетени од страницата чиста слика е прикажано погоре; удар (долго) вметната во оштетените сајт, а потоа вметнете ја цевката посебен лепак стап умре (краток) се топи;
5 : добро специфични топи лепак стап е вметната само се топи брзо по добро ладење дупки и други оштетувања со нож да го намали исклучување на лепак да се држи и ќе завршиш .

Детали

Бренд Име:
JIANHUA
Фреквенција:
50/60Hz
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Напон:
220/110v
Димензии:
7mm и 11mm
моќност:
600-2300W
Тежина:
0.35kg
Заварување Област:
100%
Број На Модел На:
Ј-М13
Греење температура:
Број На Модел На:
Тежина:
Тип:
Водоводџија алатки (Градинарски Црева алатки)
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Matrial:
Висок квалитет на Алуминиум
боја:
златната боја
is_customized:
Yes
на машина слободни:
Yes (да).
Свеж

Избор на клиенти