.

.

New
Цвет Печатени Работа И Студирање Во Излет Лаптоп , Дневни Неделни Месечна Излет Книга

Цвет Печатени Работа И Студирање Во Излет Лаптоп , Дневни Неделни Месечна Излет Книга

DEN 877.00
DEN 1032.00

Стока
Достапно.


4pcs по цел Четири бои, Големина : 21cm X 14.8 cm / еез Внатрешна Страница : 50 листови / еез
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Детали

Тип:
Организатор/Планер
Маска Материјал:
Хартија
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Стил:
Во излет
Број На Модел На:
AP016
Страница:
50 листови
Свеж

Избор на клиенти